środa, 30 marca 2011

Hoża 41

Prawie każdy przez to przechodził. Mnie to zresztą nadal nie przechodzi ;-).
Takie kadry znaczy.
Aha, i czasem będzie tu (prawie) bez komentarza jakieś zdjęcie. A czasem dwa.
4 komentarze:

 1. Witam... Ja również takie kadry lubię choć sam nie posiadam tak szerokiego szkiełka... Za to na ul. Chłodnej można zauważyć spore podobieństwo architektoniczne: http://mojafotografia.info/galeria/128.jpg

  Pozdrawiam
  Paweł

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Paweł, dziękuję za komentarz. Rzeczywiście styl ten sam, pewnie i czas budowy podobny. Wygląda na okres przed pierwszą wojną. Kiedyś trafiło mi się też takie podwórko na Wilczej http://onephoto.net/index.php?id=310121#310121. Pewnie przez skojarzenie podałem tu w tytule adres Wilcza zamiast Hoża, ale już poprawiłem :-). Pozdrowienia. W.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobna, tylko owalna bardziej... :) Ze Sławkiem sporo takich studni już zwiedziliśmy. Większość jednak zabarykadowana domofonem i jest problem... :) Ale na tą Chłodną to ściągnął nas facet (lokator) z ulicy żeby pokazać i opowiedzieć co i jak było, a co jest... :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Na Hożej, Poznańskiej, Wilczej, Emilii Plater wchodziłem ostatnio na wiele podwórek bez problemu. Czasem było otwarte, a czasem ktoś wychodził, pytałem czy mogę zrobić kilka zdjęć i wpuszczali. Miałem akurat szczęście. Zgodnie z Twoją sugestią rozglądałem się w tym rejonie za kapliczkami. Jest ich sporo, kilka pokażę niedługo. Trochę się tylko obawiałem o sprzęt, bo miejscowi młodzieńcy kilka razy taksowali go z widocznym zainteresowaniem lekko skacowanym wzrokiem ;-).
  Czołem W.

  OdpowiedzUsuń